Domů

Domů
Domů

POSLÁNÍ

Ircon s.r.o. je poradenská a implementační společnost, která se zaměřuje na přípravu a realizaci rozvojových projektů v oblasti vody, vodního hospodářství, environmentálních technologií a zemědělství. Mezi naše hlavní činnosti patří realizace projektů na vytvoření, obnovu či rekonstrukce systémů na sběr a čištění odpadních vod, dodávek nezávadné pitné vody v těžce přístupných a hydrogeologicky náročných oblastech, řešení problémů spojených s nedostatkem vody pro zavlažování v zemědělství a specializované projekty spojené s monitoringem kvality pitné vody.

 

Zkušený tým

Ircon s.r.o. disponuje zkušeným týmem odborníků s bohatou praxí v oblasti vodohospodářství a managementu rozvojových projektů v komplikovaném prostředí nejchudších zemí světa.

 

Networking

Spolupracujeme s předními českými i evropskými firmami, organizacemi a institucemi. Naši konzultanti se podílí na vypracovávání zásadních strategií na národních i nadnárodních úrovních. 

 

Jedinečné know-how

V zemích, kde působíme, máme dokonalý přehled o místním trhu a dlouhodobě budované vazby. Právě znalost prostředí a bohaté zkušenosti činí Ircon s.r.o. jedinečným partnerem pro implementaci projektů nejrůznějšího charakteru od Moldavska po Etiopii. 

 

 
30.11.2017 Rekonstrukce protržené hráze v Zambii dokončena

Rekonstrukce hráze v Siggubu, okres Monze, Jižní provincie, Zambie, byla dokončena v termínu, přestože se tým odborníků musel vypořádat hned s několika neočekávanými skutečnostmi a technickými potížemi např. skutečný stav hráze neodpovídal popisu, tělo hráze obsahovalo rozsáhlá termitiště apod. více

Stránkování

<1 2 3 4